DŮM KOTLŮ

Česká peleta

FleetCom s.r.o.
Vrážská 1418
153 00 Praha – Radotín

Česká peleta

Jsme topenářská firma a vidíme se jako spojka mezi zákazníkem a mnohými výrobci kvalitních kotlů a tepelných čerpadel. Sám jsem topenář a jako firma se snažíme, aby byl zákazník vždy spokojený, tj. dlouhodobě a úsporně vytápěl svůj dům. Nemyslím si, že to je jen o nízké ceně montáže, ale i o maličkostech jako přijet včas, okamžitě odpovědět na email, zvednout kdykoli telefon a po montáži kotelnu uklidit.

Radovan Dušátko , majitel

  • Patříme dlouhodobě mezi nejvýznamnější tuzemské dodavatele kotlů na tuhá paliva, tepelných čerpadel a plynových kotlů. Našimi zákazníky jsou především majitelé bytů a rodinných domů.
  • Působíme po celé ČR. Zákazníky obsluhujeme i pomocí čtyř vzorkoven ve Středočeském, Jihočeském, Pardubickém, Ústeckém a Moravskoslezském kraji, kde nabízíme širokou škálu kotlů i tepelných čerpadel.
  • Jsme tradičním, spolehlivým a prověřeným dodavatelem kompletní dodávky nového zdroje vytápění od vyřízení kotlíkové dotace až po dodávku, montáž a následný servis.
  •  V rámci své činnosti poskytujeme zákazníkům širokou paletu kvalitních služeb, a to především vyřízení dotace, navrhnutí vhodného nového zdroje, vložkování a frézování spalinových cest a montáž nového kotle.

VZORKOVNY

Dobříš, Stará Huť 490
Frýdek-Místek, Nádražní 2052
Vysoké Mýto, Husova 721
Dasný u ČB, Dasný 100
Kadaň, Rokelská 1664
Bruntál, Jesenická 1285/8

Předchozí
DUFA kamna, s.r.o.
Eco Engineering 2050 GmbH
Další